Par Mums

Ar unikālām zināšanām, radiet brīnišķīgu skaistumu

Profesionālisms, tas nav īpašības vārds, ja runa iet par zīmolu. Profesionālisms ir ticība mūsu progresam.
Esot skaistam un tīri profesionālam zīmolam, mēs rūpējamies par to, lai mūsu komandas locekļi vienmēr būtu sasniedzami. Mēs principiāli sekojam mērķim, lai izveidotu labākos veselības un skaistumkopšanas profesionāļus. Mūsu ražošanas komanda ar entuziasmu un uzcītību, vienmēr liek kvalitāti pirmajā vietā un vienmēr vēlas ieklausīties visos vērtīgajos klientu ieteikumos. Tāds ir mūsu profesionālais mērķis. Visi komandas locekļi domā, kā padarīt mūsu matus veselīgus, gludus, taisnus, cirtainus un elastīgus, piedodot matiem neatvairāmu smaržu. Tas ir tas, ko mēs daram un ar to lepojamies.

Mērķis

Sākot ar izejvielu selekcionēšanu no visas pasaules malām, pudeles formas izvēli, ražošanas procesu un beidzot ar ilgtspējīgu tehnoloģiju, mēs padaram cilvēkus vēl skaistākus. Mēs ticam, ka mūsu unikālās zināšanas palīdzēs atgriezt matiem veselību. Mēs ieviešam jaunākās matu kopšanas tendences savā jomā un modinam neatvairāmo skaistuma spēku.

Sastāvs

Mēs iegādājamies izejvielas ar sirdsapziņu. Atbalstam izejvielu audzētājus un pārliecinamies, ka nav nodarīts kaitējums apkārtējai videi. 80% no izmantotajām sastāvdaļām ir dabiskas. Mēs izmanojam pēc iespējas mazāk iepakojuma un izmantojam pārstrādātus materiālus, lai būtu mazāka ietekme uz apkārtējo vidi.