(2 klientu atsauksmes)

Nanoplastika Luxliss Amino matu izlīdzinoša procedūra 1000ml

Nanoplastika Luxliss Amino matu izlīdzinoša procedūra – Multi-Amino Color Protect System Amino matu taisnošanas procedūrai. Lai mati būtu Īpaši spīdīgi un gludi / taisni mati. Ar makadamijas eļļu krāsotiem matiem. Nesatur formaldehīdu

40.00165.00

p

neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet mums.

Notīrīt

Šis līdzeklis ir paredzēts matu taisnošanai, kas piedod apjomu. Krāsotus matus papildina ar multi-aminoglikēm, lai aizsargātu matu krāsu un stiprinātu matus.
Līdzeklis iztaisno matus ar vienu uzklāšanu. Līdzeklis matu taisnošanai ir ilgnoturīgs, tas turēs no 2 līdz 3 mēnešiem. Mūsu speciāli izstrādātais matu taisnošanas līdzeklis iekļauj sevī arī olbaltumvielas un makadāmijas eļļu, kas dabiskā veidā iztaisno matus un piedod tiem veselīgu mirdzumu, kā arī labi aizsargā matu krāsu.

Formula ļoti cirtainu, krāsotu un nepakļāvīgu matu iztaisnošanai. Trauslu matu atjaunošanai, ko vājina matu krāsošana un ķīmiskā iedarbība. Produkts matiem piešķir spēku un spīdumu, Produkts ir īpaši vērtīgs krāsotiem matiem.


(iepakojums 100ml tiek pārdots nemarķētā traukā)

BEZ MAKSAS

Piegāde pasūtījumiem virs €500

Lai uzzinātu cenas un veiktu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar savu pārdošanas menedžeri

5% Atlaide

Matu kopšanas līdzekļiem ar keratīnu

Lai uzzinātu akcijas preces un iegādātos tās, sazinieties ar savu pārdošanas speciālistu un veiciet pasūtījumu.

2 reviews for Nanoplastika Luxliss Amino matu izlīdzinoša procedūra 1000ml

  1. Sandra

    Es pati sev taisījusi, ir labs!

  2. Jade

    Wow. This smoothing treatment is amazing. I’ve had a professional stylist use this treatment on my medium coarse hair several times but now I live in a place where I can’t find anyone who does this treatment. I decided to try on my own and was able to do it successfully by myself. The results are just as good as in the salon (although it took me longer, to be expected). Follow the instructions and know your hair type and you can’t go wrong!

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *